צוות בית הספר תשע"ט

צוות בי"ס ממ"ד א.ד. רוטשילד – תשע"ט

מנהל בית הספר

יוסי אוחנה

ההעברה 42  רמות  – 97247

5714630

050-6202847

סגנית מנהל

שירה אקשטיין

בר כוכבא 4/2, גבעה הצרפתית

077-7172742

058-4410680

פסיכולוגית

לילך סגל

לוי 10, בקעה

 

054-7888761

יועצת

הדס בוצקו

תורה מציון 558, כוכב יעקב

 

058-4997120

רב ביה"ס

אליהו צבע

זנגוויל  21/2- קרית יובל

077-3412369

050-7761104

כתה א'1

קרן חזן

עוזיאל 104/2, בית וגן

077-4005494

052-7655226

כתה א'2

מירי סנדרוסי

גשר החיים 17

 

054-2883049

כתה א'3

חגית בר גבע

זנגוויל 17 קרית יובל

 

050-5998199

כתה ב'1

ליאת קלמן

שמעוני 50 – רסקו

6784554

054-4925979

כתה ב'2

סימה זעפרני

גדליה בובליק 9

5879061

054-2279015

כתה ב'3

ינה שמבה

שמריהו לוין 13, ק. יובל

6505356

054-5904780

מחליפה של ינה

חדווה חי

שטרן 20/16, ק. יובל

054-8573537

053-3393539

כתה ג'1

מלי טויטו

חב"ד 90/13 הרובע

6264583

052-8215297

כתה ג'2

אוריה אופיר

גורדון 4/11, ק. יובל

 

054-7700863

מחליפה של אוריה

בתיה גרסטל

 

 

052-5323467

כתה ג'3

ריקי צוקר

תירוש 563/9 – גילה

6451021

050-2975126

כתה ד'1

ענת ברדוגו

דרך חברון 63

 

052-8605451

כתה ד'2

מינה גלבשטיין

חרל"פ 41

5636371

054-6470718

כתה ד'3

חגית באב"ד

קויפמן 21 – רמות

5713322

052-6478777

כתה ה'1

שלומית קרבסי

הרב יצחק ניסים 84 – הר חומה

5611441

054-8011173

כתה ה'2

נעה ירימי

דוד פדרמן 6/3, פ. זאב

 

050-3877577

כתה ו'1

אביטל רוטנברג

חיים חביב 7/7 – קרית יובל

 

054-6306004

כתה ו'2

אביטל אוחיון

אהרון אשכולי 114/5 – רמות ב'

5714864

054-7628044

מורת שילוב

ראומה ברגר

חיים ויטל 35

6529681

053-2220309

מתמטיקה

תמר ברוך אל

ריינס 9

 

052-7662212

מתמטיקה

אוריה סרוסי

אוצר הגאונים 6, נווה יעקב

5859848

058-5859848

אנגלית

עדינה אפשטיין

סנהדריה המורחבת 130/6 ב'

 

054-6851117

אנגלית

רחלי שנקלבסקי

קויפמן 17/41, רמות ג'

 

052-7178776

אנגלית

טלי רוזנפלד

ברנד 24/6 – הר נוף

 

052-6655963

אנגלית

בינה לרנר

הרב פרנק 19, בית וגן

6448658

054-8459084

מוסיקה א,ד, ה, ו ומקהלה

יונת אדמוני

נווה דניאל ד.נ. גוש עציון

072-2303606

050-8229295

מוסיקה ב, ג ומקהלה

לאה שאלתיאל

מאיר חדש 4/1, רמת שלמה

5712459

052-7605315

אומנות

אבישג רוזנברג

בית שמש

 

058-4174777

אומנות

מזרחי רות

בצלאל 17

6246605

052-8169626

מחשבים

ציפי כיטוב

שאולזון 86 – הר נוף

6518003

052-4794545

רובוטיקה

ראומה פרץ

גדעון האוזנר 70, הולילנד

 

050-3364091

מדעים א, ב ומשעולים

בתי נקר

דרגות 4/12 – גבעת זאב

5369078

054-7413444

מדעים ד', ה', ו'

שרה שויקה

נורית 105/13, קרית מנחם

6432282

053-3356242

נגינה

מירי לקס

שאולזון 48 הר נוף

 

054-6443305

תושב"ע

ברוריה קרמר

ברנד 12 – הר נוף

6518545

052-8775585

צהרון

נועה טיטמן

ציפורי 29, נחלאות

9932543

050-5829382

ח. גופני ב, ג, ד

יעל צדוק

המחנכת 41/1 – גילה

6452385

 

ח. גופני א, ה, ו

אורנה הריסון

דן פגיס 3/7 פסגת זאב

5830527

052-3463836

מרפאה באומנות

אהובה קופרמן

ניקרגואה 8/7

6222142

054-7545501

הוראה מתקנת

חנה שטיינברג

קניבסקי 10/6 בית"ר

5805230

052-7141711

סייעת א /פינת חי

מיכל כהן שמואל

מוריס פישר 24/16

 

052-6889986

מ"מ פינת חי

ליז עמר

אביעד 8

 

052-3325637

מורה כוללת

שרי פרחי

חנה בבלי 32, פסגת זאב

6564920

053-3340519

מתמטיקה

שני נגר

יששכר 1, בקעה

04-6231466

052-6434388

מורת שילוב

תניא עדה

הרב צבי יהודה 10/5, ק. משה

6526629

052-6291339

קלינאית תקשורת ד'1

חן אברמוביץ

טוביה בן חפץ 14, קטמון

 

052-6577518

צהרון ציל"ה

דינה וינברגר

עוזיאל 111 ב'

 

054-8457685

רכזת צהרון ציל"ה

רות פוקס

 

 

054-8455708

צהרון ציל"ה

עטרה עוזרי

אלקנה 6

 

058-4596494

סייעת ד'1

גרציה פרטוש

שמיר 37 – גילה

6769201

050-4443581

סייעת ד'2

אורה בורשטיין

 

 

052-3993245

מזכירה

שרית כהן

ארץ חפץ 106

 

054-9246282

מזכירה/מנה"ח

אורלי חקשור

בלר לוקר 16 ד' דירה 27

6416787

058-4003691

אב בית

שלמה מרדכי

 

 

050-2603701

בת שרות

אוריה אהרוני

שד' הרצל 56/6, ק. משה

6519951

050-6676067

בת שרות

דבורה קלומפס

שביל הגיחון 7/1, רמת בית שמש

9995441

058-5202888

בת שרות

אפרת הלוי

אהרוני 5, קטמון

 

050-7793357

בת שרות

שיראל בן לולו

שוהם 20, מצפה יריחו

5352257

058-6782468

בת שרות

משי תאיר שיטרית

הרימון 101, מושב בן זכאי

08-9430348

054-9986603

אחות

טלי  בן עזרי

 

 

053-8607349

חליל/חליל צד

שחר אזולאי

 

 

052-7663089

מנדולינה

טלי קון

דרך הנוף ת.ד. 161 בית חורון

5363508

052-3828641

גיטרה

רות גו'זף

אשר גולק 11 נווה יעקב

5837321

052-7650695

כינור

תמר עטר

שמואל הנביא 3

 

054-8452460

קלרינט

בת שבע רוזנפלד

קדושת לוי 30/24 ביתר עילית

5803168

052-7692826

פסנתר

יהודית בוקוב

ישיבת איתרי 6

6720308

054-8427409

צ'לו

ציפי טיקוצקי

גולדנוף 10, רמת שלמה

5710538

052-7638484

חצוצרה

חני אליעזרוב

 

 

058-3270350

תזמורת

אינה גלפנד

יעקב יהושע 13, פסגת זאב

5858229

050-8108348

מלווה בפסנתר

אלכס זלוטניקוב

 

 

054-4840914

שומר

שמואל

 

 

053-3450162

שומר

ערן

 

 

053-3450093