חוגים

בס"ד                                                                                                     28.8.18

 להורים שלום,  

                                חוגים תשע"ט

בשנה זו הרחבנו את היצע החוגים שיפעלו לאחר שעות הלימודים.

להלן פירוט החוגים ודרכי ההתקשרות עם מפעילי החוגים. לבירור פרטים והרשמה אצל מפעילים בלבד.

                החוגים יתחילו לפעול לאחר החגים מיום ראשון כ"ח תשרי 7.10.18

חוג

מורה

יום

שעה

מס' משתתפות

טלפון

כיתות

מחיר

מיקום החוג

דרמה

מיטל סגל

ראשון

14:45-16:00

לא מוגבל

0526607099

א'-ג'

ד'-ו'

 

חדר מוסיקה חדש

תכשיטנות

שנטל פוקס

ראשון

שלישי

14:45-15:45

13:45-14:45

עד 15 משתתפות

0507864628

ד'-ו'

א'-ג'

1250₪ כולל חומרים

כיתה ד'1

אלקטרוניקה

ברק

שני

14:45-15:45

10 מינ'

0527703017

ב'-ד'

1450₪  

כיתה ד'1

צרפתית

אורלי נבט

שני

14:40-15:20

15:20-16:15

לא מוגבל

0586277009

א'-ו'

1,550 ₪

כיתה ג'3

בניה ויצירה בעץ

ברק

שני

14:45-15:45

10 מינ'

0527703017

ב'-ד'

 1450₪  

כיתה ג'1

כדורגל

עמית שרעבי

ראשון

חמישי

14:45-15:45

14:45-15:45

14 מינ' עד 17 משתתפות

0528475890

א'-ג'

ד'-ו'

900 ₪

מגרש

מחול

אורנה הריסון

שלישי

13:30-14:45

לא מוגבל

0523463836

א'-ו'

680 ₪ לשנה

אולם

אומנות

רות מזרחי

שלישי

13:40-14:40

15 מינ'

0528169626

א'-ד'

1,200 לשנה

כולל חומרים

חדר אומנות

התעמלות קרקע

רוחה לובטון

ראשון

רביעי

14:45-15:45

14:45-15:45

מקסימום 15 נרשמות

0522955049

א'-ג'

1200₪

אולם

כדורסל

שירה ליגה

חמישי

14:40-15:40

לא מוגבל

0546265087

רות

ג'-ו'

1170₪

אולם

ריקוד

היפ-הופ

מרכז למחול

ראשון

14:40-15:30

15:30-16:20

 15 בכל   קבוצה

הרישום באתר

Harikud.co.il

0549965230

א'-ו'

1200₪

ספריה

העשרה במדעים ומתמטיקה מרכז דוידסון

שרה פרנקו

שלישי

חמישי

13:30-14:30

14:30-15:30

פתוח 

רשום דרך ביתיה גוטל

0506290235 

ג-ד 

500 ₪ שנתי על פעילות של יום אחד בשבוע 

 חדר מדעים

כמו כן מוצעים חוגי נגינה לבודדות ולקבוצות במהלך יום הלימודים ובשעות אחר הצהריים. השיעורים יתקיימו בכלים הבאים: מנדולינה, פסנתר, כינור, חליל צד, חלילית, צ'לו.

חוזר נגינה מפורט יימסר לתלמידות לאחר יום חשיפה שיתקיים בכיתות בתחילת שנה"ל.

מסגרות נוספות של קבוצות העשרה ותמיכה במתמטיקה, מדעים, אומנות, מחול יפעלו בסיום הלימודים בתאום ובהודעה מראש על ידי מחנכות הכיתה.

                                         בברכת הצלחה,

                                    יוסי אוחנה מנהל ביה"ס.

פעילויות העשרה בית ספריות לאחר סיום הלימודים

כחלק מתפיסת בית הספר כבית משפחה מלבד החוגים והצהרונים הפועלים בשעות אחה"צ מצורפת בזה רשימת תכניות העשרה, תגבור וחיזוק בתחומים שונים

התוכנית

המורה

כיתות

יום

שעות פעילות

הערות

מיקום

תגבור אנגלית

טלי רוזנפלד

ב'-ג'

ראשון

עד 15:30

עפ"י בחירת המורה

ב2

מצוינות מדעים ומתמטיקה

רחלי שנקולבסקי

מירי לקס

ד'

ראשון

עד 16:00

עפ"י בחירת המורה

ד2+מעבדה

מצוינות מדעים ומתמטיקה

שלומית קרבסי

רחלי שנקולבסקי

ג'

ראשון

עד 16:00

עפ"י בחירת המורה

ג1+מעבדה

תכנות והדפסה בתלת ממד

ראומה פרץ

ג'

שלישי

עד 15:30

פתוח –  הרשום דרך המחנכות

חדר מחשבים

נבחרת מחול

אורנה הריסון

ה'

שני

עד 15:30

עפ"י בחירת המורה

אולם

כיתת אומן אומנות

רות מזרחי

ד'-ה'

חמישי

עד 16:00

עפ"י בחירת המורה

חדר אומנות

תזמורת ביה"ס

אינה

ה'-ו'

רביעי

עד 15:30

עפ"י בחירת המורה

ספריה

מקהלות ביה"ס

לאה שאלתיאל

ב'-ג'

שישי

עד 13:30

פתוח

ספריה

מקהלות ביה"ס

יונת אדמון

ד'-ו'

שישי

עד 13:30

פתוח

חדר מוסיקה

פעילות העשרה בגן חיות

רכזת ממשרד החינוך

ג'-ד'

שלישי

עד 16:00

עפ"י בחירת המורה

______

הרכב כלי קשת

תמר עטר

ג'-ו'

שלישי

עד 14:30

עפ"י בחירת המורה

ספריה

העשרה ביהדות

תניא חסידים

ג-ד

שני

עד 15:20

פתוח –  הרשום דרך המחנכות

ד2

נבחרת התעמלות

קרקע

יעל צדוק

ד-ו

ראשון

עד 15:20

על פי בחירת המורה

אולם